A i keni pa këto skena superseksi të Angela Martinit! (foto +18)

Angela Martini bahet nostalgjike, i mungojnë kohët e shkueme.

Modelja e njoftun shqiptare hoqi dorë nga modelingu pak kohë mbasi u martue me miliarderin rumun.

Por me sa duket Angelës i mungojnë kohët kur pozonte dhe nxirrte në pah anën e saj ma të mirë.

Ajo ka nda në rrjetet sociale nji foto të realizueme kohë ma parë.

 

 

Shperndaje në: