Kjo asht Eva Padlock, pjesa ma ‘seksi’ e Moto GP (foto +18)

Nëse në Formula 1 ‘vajzat e çadrave’ i ‘përzanë’ pronarët amerikanë, te motorët vazhdojnë me i dashtë gjithnji e ma shumë.

Dhe kur flasim për vajzat, në listën e ma të preferuemeve nxanë vend padyshim Eva Padlock.

Modelja spanjolle asht nji nga ikonat e “Monster girl” me ma shumë 450 mijë ndjekës në Instagram.

Me fotot e saj ajo rrotullon mendjen e të gjithë ndjekësve, por sigurisht që turbullon edhe pilotët në prag të startit të çdo gare.

 

 

Shperndaje në: