Kjo asht ‘bomba’ seksi e cila e la futbollin, e ju përkushtue modës (foto +18)

Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si nji nga futbollistet ma premtuese të futbollit amerikan të femnave, por sot nuk mund të thuhet e njajta gja.

Abigail Ratchford e kuptoi shumë shpejt se e ardhmja e saj ishte në fushën e modës dhe braktisi futbollin, për t’ju përkushtue modelingut.

Sot, në moshën 26-vjeçare, amerikania ndiqet nga rreth 8.2 milionë fansa në Instagram dhe asht imazh i disa prej kompanive ma me emën të modës.

Format e saj shumë të bashme përfundojnë shpesh në kopertinat e mediave rozë, ndërsa Abigail shpërndan shpesh foto edhe me fansat e saj në Instagram.

26-vjeçarja seksi thekson se nuk ka gabue aspak që hoqi dorë nga pasioni për sportin, për t’ju përkushtue nji tjetër fushe tashma, ku edhe po shkëlqen.

Ajo evidentoi se ishin pikërisht format e zhvillueme fizike, që e pengonin të bahej nji sportiste e mirë.

 

 

Shperndaje në: