S’ndalet Juventus, Mandzukic ban spektakël në Bernabeu (video)

Mandzukic ka shënue që në minutën e dytë në “Bernabeu”, tue rihap çashtjen e kualifikimit mes Realit dhe Juventusit, ku ndeshja e parë asht mbyll me fitoren 0-3 të Realit në Torino.

Edhe pse pa Dybala në fushën e lojës, Juventusi arriti me shënue për 2 minuta, atë që nuk e bani në Torino mbrenda 90 minutave.

E Mandzukic, ka arritë me shënue edhe gollen e dytë.

Shihni ma poshtë gollat e shënuem prej këtij lojtari.

 

 

Shperndaje në: