Zanin tand dhe gjoksin tand, mue m’i sjell era

Alessandra Ambrosio pati nji problem t’vogël në punë të Mërkurën, gjatë kohës që ishte në Malibu për setin e radhës fotografik.

Modelja 35-vjeçare tregoi pa dashje gjoksin në kohën që po pozonte me nji fustan të lirshëm dhe me dekolte të hapun.

Fajin e kishte era…

Shperndaje në: