Rama publikon pamje nga ‘Arena Kombëtare’, por keni m’u befasue nga reagimet e qytetarëve (foto-video)

Kryeministri Edi Rama ka postue mëngjesin e sotëm nji video mbi punimet që po kryhen në stadiumin “Arena Kombëtare”.

Video e publikueme nga Rama përfshin momentet nga nisja e punimeve dhe deri më sot.

Por ndjekësit e Kryeministrit në rrjet nuk kanë ngurrue me përdorë batuta dhe tallje në drejtim të tij.

“Arenës vetëm i ngrihet…”,- asht nji nga komentet poshtë videos së postueme nga Rama.

 

 

 

Shperndaje në: