Befason Rama, krijon edicion lajmesh në ERTV! (video)

Kryeministri Edi Rama sot prezentoi edhe risin e fundit në ERTV, mbasi prej ditës së sotme dhe çdo të Dielle në vazhdim ka me pasë nji edicion lajmesh.

Edicioni ka me qenë nji përmbledhje javore e të gjitha aktiviteteve kryesorë të Qeverisë.

Kryeministri në prezentimin që i bani kësaj risie shkruen:

ERTV NEWS – Nga sot çdo të dielë një pasqyrë javore e qeverisjes.

 

 

Shperndaje në: