Pamje skandaloze, kapet nji grup britanikësh tue ba orgji me çika të reja në Thailand (video +18)

Pamje dramatike tregojnë momentin kur policia bastisi nji hotel në Thailand ku po kryhej nji orgji e paligjshme, tue kap mashkuj të moshës së mesme britanike me çika të reja Thai.

Imazhet nga bastisja në Pattaya, shpesh të referueme si kryeqyteti i seksit të botës, tregojnë se britanikët e moshës së mesme djersiten shumë dhe nxitojnë me mbulue veten.

Policia ndërhyni, mbasi pati njoftime se mysafirët kishin pague nga 35 paund për me marrë pjesë në nji orgji.

Ata sulmuen hotelin Tulip në orën 11:30 mbramë tue shkaktue skena kaotike. / OraNews

 

Shperndaje në: