Ilda vjen provokuese, këtë herë me të pasmet seksi (foto +18)

lda Bejleri ka ndez persëri fansat me postimet e saj provokuese.

Këtë herë ajo ka rezervue gjoksin dhe provokon me nji fustan super të shkurtë.

Ilda asht vnue përballë kritikave për stilin e saj mjaft provokues teksa del në ekran.

Moderatorja sportive adhe këtë herë me siguri ka çorjentue mija zemra adhuruesish të futbollit.

Pavarësisht kritikave, Ilda preferon me ba atë që i pëlqen.

 

 

 

Shperndaje në: