Kush asht Arlinda, kosovarja që po ‘çmend’ Europën me pamje + 18 (foto)

Për fat të keq jo vetëm në Shqipni, por kudo në botë po u kushtohet ma shumë randësi vajzave që ekspozojnë të pasmet apo gjoksin.

Madje, vajzat që duen famë po bajnë gjithçka që të dalin kudo në media, duke ju servir këtyne të fundit “produktin” që kërkohet ma shumë nga audienca.

Dhe në këtë mënyrë jo vetëm që bahen të njoftuna, por marrin edhe kërkesa për punë që ju sigurojnë atyne të ardhuna ta majme.

Të njajtën gja po ban nji shqiptare nga Kosova, por që jeton në Suedi.

Arlinda Hoti, vajza që po çmend rrjetet sociale me fotot e nxeta që poston.

Shqiptare, por që jeton në Suedi, Arlinda nuk ka fotografi që nuk ekspozon të pasmet tue i pa ato si nji pasuni që e ndan me të tjerët në internet.

 

Shperndaje në: