Gjendet i vdekun aktori i njoftun i serialit “O sa mirë” (foto)

Një person asht gjetë pa sheja jetë në nji kerr në rrugën Gjakovë-Goden.

“Me datë 24.04.2018 në ora 07:50 stacioni policor Gjakovë është njoftuar se në rrugën Gjakovë-Goden në vendin e quajtur Qafa e Zabelit gjendet një veturë me një person që dyshohej të jetë i vdekur”, thuhet në njoftimin për media të Policisë së Gjakovës.

Tribuna Channel mëson se bahet fjalë për Art Kurtin, kryetar i të rnjve në Aleancën për Ardhmëninë e Kosovës, i njoftun edhe si “gjakovari” në serialin “O sa mirë”. I ndjeri në të kaluemen po ashtu ka qenë edhe ish-kameraman i “Tribuna Media Grup”.

“Patrullat policore me të gjitha njësitë menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë kuptuar se personi që ishte në automjet ishte pa shenja jete”.“Policia në bashkëpunim me prokurorinë Themelore në Gjakovë po hetojnë rastin”, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës.

Shperndaje në: