Stili francez përballë atij amerikan, shihni si u duken çiftet Macron dhe Trump (foto)

Presidenti amerikan Donald Trump dhe ai francez Emmanuel Macron kanë shijue nji takim të dyfishtë së bashku me gratë e tyne në shtëpinë e George Washington me rastin e vizitës së Presidentit francez që nisi të Hanën.

Udhëheqësit dhe gratë e tyne udhëtuen me nji helikopter për në Mount Vernon, në shtëpinë historike buzë lumit të Washingtonit, për nji darkë private përpara se udhëheqësit të uleshin për bisedimet dypalëshe.

 

 

Darka gala’ dhe eleganca e çifteve Trump dhe Macron

 

Në agjendën e ngjeshun kanë me u trajtue çashtje si siguria, tregtia dhe marrëveshja bërthamore me Iranin.

Në sy ranë veshjet elegante të Melania Trump dhe Brigitte Macron.

Sharmi dhe eleganca franceze, hasën në nji sfidë tepër të vështirë, me stilin dhe klasin e Melanias.

 

 

 

Shperndaje në: