Dikur merrej me futboll por tash ju len pa ‘frymë’ (foto +18)

Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si nji nga futbollistet ma premtuese të futbollit amerikan të femnave, por sot nuk mund të thuhet e njajta gja.

Abigail Ratchford e kuptoi shumë shpejt se e ardhmja e saj ishte në fushën e modës dhe braktisi futbollin, për t’ju përkushtue modelingut.

 

Shperndaje në: