Modelja i ofron seks Salahut, ka me ju befasue përgjigja e këtij të fundit (foto +18)

Modelja e njoftun, Amanda Harrington, asht nji fanse e zjarrtë e futbollistit egjiptian, Mohamed Salah.

Egjiptiani po shkëlqen me ekipin e Liverpoolit. Ai po kalon në formën ma të mirë të karrierës dhe ka ba për vete miliona dashamirë të futbollit.

Simbas medieve britanike, nji modele i ka ofrue “seks” egjiptianit, por ky i fundit ka dhanë përgjigjen e tij, që sigurisht që asht negative.

“Jam i martuem dhe nuk kqyri gjana të tilla dhe të parandësishme”, ka thanë Salah.

Shperndaje në: