Shkodran Mustafi, nji shqiptar i vërtetë, ia merr valles n’autobus (video)

Lojtarët e Arsenalit kanë vendosë me ba pak qejf në momentin kur ndodheshin n’autobus.

Shkodran Mustafi shihet derisa vallëzon pa u ndalue dhe Granit Xhaka nuk heziton me ja ba videon, derisa të dy bajnë nji kombinim fantastik.

Shperndaje në: