Kur Kim don me ‘goditë’ ajo përnime ja qet pikën! (foto +18)

Ylli botnor tenton gjithnji me sigurue vëmendje.

Edhe pse asht nanë e tre fëmive, Kim Kardashian nuk heziton me u shfaq provokuese në paraqitjet e saj.

Ajo ditë ma parë ka publikue nji fotografi teksa shfaqet me fëmitë të cilët i falënderon dhe ndjehet nana ma me fat në botë, tue mos lanë anash edhe urimin për t’amën, që ka qenë shembull për të.

Ndërsa, tash ka vazhdue me publikimin imazheve të nxeta ku nuk janë të pakta nga ana e saj, madje Kim nuk heziton me dalë krejt cullak.

Modelja, Kardashian mori vëmendje të madhe në festivalin “MET GALA” 2018, ndërkaq tema e kodit të veshjes ka qenë “Moda dhe Imagjinata Katolike”

 

 

 

Shperndaje në: