Kjo asht jeta luksoze e fëmive të pasun turk (foto)

Helikopterë privatë, zgjedhja e tri superkerreve dhe dhurata e nji Mercedes, kjo asht jeta e fëmive të pasun të Ankarasë.

Të rijtë e elitës së kryeqytetit turk postojnë foto nga jeta e tyne luksoze në nji llogari të re në Instagram.

Vetë secili prej tyne ka mjaft ndjekës në llogaritë personale në rrjetet sociale ku postojnë foto nga kerret luksoze, udhëtimet ekzotike, veshjet firmato dhe ushqimeve të shtrejta.

“Kjo asht ajo që bajnë fëmitë e pasun”, spjegohet në faqen e Instagram.

 

 

 

Shperndaje në: