Kjo asht fotografia e përbashkët e disa pjesëmarrësve në Samitin e Sofjes

Shumica e përfaqësuesve të vendeve europiane dhe atyne të Ballkanit Perendimorë tashma kanë arritë në Sofje, për Samitin i cili ka me fillue nesër.

Me këtë rast, nji pjesë e tyne edhe kanë ba nji fotografi së bashku.

Mbas mbledhjes për Ballkanin Perëndimor, liderët e Partisë Popullore Europiane e banë nji fotografi të përbashkët me përfaqësuesit e Ballkanit Perëndimorë.

Në këtë fotografi, asht edhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, Lulzim Basha dhe Aleksandar Vucic.

“Pas mbledhjes së #EPP për Ballkanin Perëndimore, lideët e Partisë Popullore Evropiane u mblodhën për një fotografi familjare #NeJemiFamilje”, thuhet në postimin që ka ba kjo parti në Twitter.

 

Shperndaje në: