Angela ban senzacion, rikthehet ma ‘seksi’ se kurrë!

Ndonëse asht shpreh ma parë se nuk kishte me vazhdue ma karrierën si modele mbas martese tashma Angela Martini e ka shkel këtë “premtim” me të dyja kambët.

Ajo ka publikuar disa video në rrjete sociale ku shfaqet më seksi dhe provokuese se asnjëherë më parë.

E veshun me të mbrendshme dhe rroba banjo Angela ka ndez Instagramin me këto video të reja.

 

7 Soul names . 7 Days . 7 Videos Directed by @ivakozeli

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Shperndaje në: