Kjo grue hoqi dorë nga aktrimi në filmat pornografikë dhe i hyni fesë (foto +18)

Crystal Bassette nga Clay, New York, ka rrëfye historinë e pabesueshme të jetës së saj.

Dikur, ajo ishte nji pornostare e famshme dhe fitonte 300.000 dollarë në vit si aktore në filmat pornografikë nën nofkën Nadia Hilton.

Tashma, 33 vjeçe, ajo asht nanë e tre fëmive dhe ka heqë dorë nga porno dhe i asht dedikue plotësisht fesë së krishtenë, ku edhe në kishë asht njohft me bashkëshortin e saj, David, i cili asht 26 vjeç.

Crystal ka rrëfye se hyni në industrinë pornografike mbasi në moshën 16 vjeçare lindi djalin e saj të madh dhe për t’ia sigurue atij jetën, filloi të punonte në vende të ndryshme, midis tyne edhe në nji lokal nate. Në këtë vend, asaj iu propozue që të aktronte në filmat për të rritun.

Megjithatë, Crystal ka tregue se nji aksident me kerr në vitin 2014 e bani atë të kuptonte se po e jetonte jetën gabim. Kështu, ajo e pa këtë si nji mundësi për nji jetë ndryshe, të cilën vendosi që t’ia dedikonte Zotit.

Shperndaje në: