Era ‘zbulon’ diçka nga veshja për klipin e kangës së Kampionatit (foto)

Asht konfirmue tashma që Era Istrefi ka me performue në Kampionatin Botnor ‘Russia 2018’.

Kangëtarja kosovare ka me knue përkrah dy yjeve të mëdhaj botnor Will Smith dhe Nicky Jam.

Mediat e hueja gjatë ditës së sotme e kanë konfirmue se kanga me klip ka me u publikue të Premten me 25 Maj.

E kangëtarja seksi nëpërmejt publikimit të disa fotografive ka tregue se si do të duket në videon e cila ka me ba xhiron e krejt botës.

Besohet se titulli i saj ka me qenë ‘Live it up’.

 

One life to live #liveitup @willsmith @nickyjampr @diplo #worldcup

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Shperndaje në: