Vend pune n’Rrokum TV

Televizioni Nacional Kabllor RROKUM TV kerkon video/audio montazher
________________________________________________

Kandidati duhet me pase njohje te pakos ADOBE dhe pervoje pune.

Te interesuemit te dergojne CV ne adresen:

[email protected]

Shperndaje në: