Kur legjendat e teprojnë me alkoolin! Pirlo, Maldini dhe Gatuzo me spektakël jashtë fushe (video)

Mbramjen e djeshme yjet e futbollit botnor u banë bashkë në ndeshjen e lamtumirës së maestros Andrea Pirlo.

‘San Siro’ ishte stermbush për me pa idhujt e tyne nga Pirlo, te Maldini, Toti, Lampard, Pato, Vieri, Del Piero, Shevchenko, Sedorf, Gatuzo dhe shumë të tjerë.

Mbas ndeshjes nisi festa, ndërsa në rrjetet sociale po qarkullon nji video ku Andrea Pirlo, Gatuso, Ambrosini dhe Maldini e kanë teprue me pijen tue u ba tapë, ndërsa kambët nuk i mbajnë ma.

 

Shperndaje në: