Foto që po ban xhiron e rrjetit: Nisi në Magaluf…(foto +16)

Çdo vit, mija turistë vërshojnë në resortin turistik të Magalufit në Spanjë.

Veçanërisht britanikët kryesojnë në listën e të pranishmëve.

Arsyeja se preferohet kaq shumë ky resort, asht mundësia për të ba ç’të duesh.

Atje thuejse nuk ka rregulla dhe alkoholi e seksi dominojnë në pushime.

Për të kuptue se çka ndodh në Magaluf, shërben kjo foto.

Ajo po ban xhiron e rrjetit.

Simbas gazetës gjermane Bild, foto tregon nji turiste britanike, derisa porosit në McDonald’s.

Ajo nuk duket aspak e shqetësueme nga pamja që ju dhuron të pranishmëve.

Shperndaje në: