Dua Lipa nis pregaditjet, shkon në stadiumin ku luhet finalja e Championsit

Kangëtarja shqiptare me famë botnore, Dua Lipa, tashma asht konfirmue si performuese në finalen e Ligës së Kampionëve.

Tue qenë se dita e finales po afron, Dua Lipa ka nis pregaditjet.

Ajo ka publikue në Instagram disa video, në të cilat shihet në stadium dhe mjaft e entuziasmueme.

Me 26 Maj në fushën e ‘NSC Olimpiyskiy Stadium’ në Kiev, ka me u mbajt finalja mes Real Madridit dhe Liverpool.

 

 

Shperndaje në: