Shihni Thaçin qysh i kallxon aftësitë e tij në futboll! (video)

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka publikue nji video në Facebook, ku shihet tue luejt futboll me kolegë.

Videos, Presidenti ja ka bashkangjit nji shkrim, ku thotë se asht tue prit finalen e madhe Liverpool-Real Madrid në Ligën e Kampionëve, dhe performimin në ceremoninë e hapjes nga kangëtarja kosovare, Dua Lipa.

 

Postimi i Thaçit

 

Në prag të finales së madhe Liverpool-Real Madrid dhe ceremonisë së hapjes nga e jona Dua Lipa, duke shijuar çaste të këndshme rekreative me kolegë nga Presidenca dhe miq të tjerë. HTH

Shperndaje në: