Edhe Klaudia vjen me skena të nxeta, ajo filmon veten mbas dushit (video +18)

Balerina shqiptare Klaudia Pepa, që prej kohësh asht largue drejt Italisë ku dhe po ndjek karrierën e saj, asht ba shumë herë pjesë e portaleve për shkak të videove provokuese që poston herë mbas here në profilin e saj në Instagram.

Përpara disa ditësh ajo publikoi nji video ku shfaqej tue kcy në shkallët e shtëpisë dhe në nji moment rrëshqiti dhe ra.

Këto pamje u banë virale dhe u komentuen gjatë.

Mirëpo ajo nuk asht ndalë me aq dhe pak ma herët në profilin e saj në Instastory ka publikue nji video tjetër shumë sensuale.

Klaudia shfaqet e mbulueme me peshqir dhe shihet qartë që sapo ka dal nga dushi.

Pa pikë make-upi në fytyrë, ajo ka xhirue veten teksa ndodhej përpara pasqyrës.

 

Shperndaje në: