Christina Aguilera dhe Demi Lovato sjellin duetin e ri (video)

Asht publiku kanga ma e re e knueme nga Christina Aguilera dhe Demi Lovato, me titull “Fall In Line”.

Kanga asht pjesë e albumit të ardhshëm të Christina’s që quhet “Liberation” e i cili ka me dalë më 15 Qershor.

Ma poshtë ndjekeni videon e projektit të dy femnave shumë të famshme.

 

 

 

Shperndaje në: