Kjo pamje po ‘then’ rrjetin, shihni ku ‘fut’ hundët ky qen! (video)

Kjo video gazmore asht ba menjiherë virale në internet.

Në të shihet një vajzë e re e cila ban stërvitje dhe qeni i saj nuk e len “rehat”.

Kjo mbasi kafsha fut hundët aty ku nuk duhet.

Për ma tepër ju sugjerojmë me pa videon, keni me u shkrue tue kesh.

 

Shperndaje në: