Demi Rose e ‘zbulon’ sekretin për të pasmet e saj (foto)

Format fizike të 22-vjeçares Demi Rose kanë ndryshue me kalimin e kohës, e ndryshimi ma i dukshëm asht tek të pasmet e saj.

Në nji krahasim mes fotove të para të bame publike e atyne ma të fundit shihet nji ndryshim i madh i aseteve të Demi Rose.

E bukuroshja nga Birmingham ka tregue edhe sekretin që ka sjellë këtë ndryshim, jo pak misterioz.

“Gjenet, shumë punë në palestër dhe nji dietë të balancueme”, ka thanë ajo për The Sun.

 

 

 

Shperndaje në: