Mbas publikimit të kangës me Erën, Will Smith në këtë mënyrë e promovon Kosovën (video)

Sot asht publikue kanga zyrtare e Kampionatit Botnor, “Rusia 2018”.

Kanga asht publikue në versionin audio dhe mban titullin “Live it up”.

Himni i Kampionatit Botnor këtë vit knohet nga Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam, fakt ky që ka ba gjithë shqiptarët krenarë kudo që janë.

Will Smith ka publikue kangën në rrjetin social Facebook, por nji gja që me bjen në sy asht mënyra se si ai e promovon Kosovën.

“Sapo kemi publikuar këngën zyrtare për “Kupën Botërore, Russia 2018! Le të valojnë flamujt e juaj në komente, dëshiroj t’i shoh! Videoja e plotë këtu: https://youtu.be/PKuCid_SUHQ

Nicky Jam 🇵🇷 Diplo 🇺🇸 Era Istrefi 🇽🇰”, shkruen Smith.

Shperndaje në: