Nji ‘seksbombë’ si Demi, edhe pllazhi merr flakë’ nga të pasmet e saj (kujdes, foto +18)

Ajo njihet për format e saj mahnitëse, dhe as këtë herë nuk ka zhgënjy.

Demi Rose ka ngrit temperaturat në Ibiza gjatë realizimit të setit të ri fotografik për koleksionin e  “Isawitfirst.com”.

Ish-e dashtuna 23-vjeçare e reperit Tyga dukej fenomenale teksa ka nxjerrë në pah të pasmet bombastike e veshun me nji kostum banje të bardhë.

 

 

Shperndaje në: