Xherdan Shaqiri merr Kosovën në “Rusi 2018” (foto)

Ylli i kombëtares zvicrane, Xherdan Shaqiri, ka me marrë me vete dhe Kosovën në Kupën e Botës, Rusi 2018.

Në nji foto në rrjetet sociale, Shaqiri ka zbulue se në thembrën e kambës së djathtë ka me pasë flamurin e Kosovës, kurse në kambën e majtë flamurin e Zvicrës.

Shperndaje në: