Momentet e përplasjes së protestuesve me policinë n’Shqipni (video)

Këto janë momentet e përplasjes mes protestuesve dhe forcave të policisë pranë Ministrisë së Mbrendshme në Shqipni. Vihet re që protestues të shumtë janë përleshë me Policinë, ndërsa bahet me dije se disa protestues janë edhe asfiksue nga tymi i tymueseve të hedhuna.

Kliko në linkun poshtë me pa videon:

http://opinion.al/wp-content/uploads/2018/05/momentet-e-perplasjes.mp4?_=1

Shperndaje në: