Qe çka po ndodh në Kiev para finales së Champions Leagues (foto)

Kievi sonte asht kryefjala e ditës mbasi Real Madrid dhe Liverpool do të luejnë në finalen e madhe të Champions Leagues.

Ma poshtë kemi publikue disa foto, ku demonstrohet atmosfera që mbizotnon në Ukrainë.

Shperndaje në: