Shkëlqen Dua Lipa, performanca që dhezi finalen e Champions (foto)

Kangëtarja shqiptare, Dua Lipa hapi finalen e Champions League tue ba nji performancë të shkëlqyeme.

Ajo knoi “Neë Rules”, hitin ma të ri në fushën e Kievit ku po luhet ndeshja mes Real Madridit dhe Liverpoolit.

Performanca e zjarrtë dhezi tifozët që kishin mbërrit me pa finalen e madhe.

Shperndaje në: