Real Madrid, mbret i Europës

Real Madrid e ka fitue per te tretin here radhazi trofeun e Champions League.

Mbretnit e Europes kane fitue ndaj Liverpool me rezultat 3:1.

Gollat per Realin i kane realizue Benzema dhe dy here Bale./Rrokum.TV

Shperndaje në: