A ju vardisen politikanët shqiptarë? Kangëtarja habit me përgjigjen (video)

Edhe pse asht gjyshe, ajo vazhdon me qenë ndër gratë ma të bukura shqiptare dhe komentohet shpesh për pamjen e saj.

Kangëtarja Albërie Hadërgjonaj ishte e ftueme në emisionin “Xing me Ermalin”, nga ku nuk i pshtoi pyetjes së moderatorit Mamaqi nëse e ngacmojnë biznismenët apo politikanët shqiptarë.

Hadërgjonaj nuk përmendi emna, por nisi të keshte, tue lanë me u nënkuptue se asht ngacmue nga politikanë dhe biznismenë shqiptarë.

 

 Ermal Mamaqi: A të ngacmojnë VIP-at shqiptarë ose biznesmenët?

Albërie Hadërgjonaj: Kjo është normale. Ka nga ata që thonë: Hajt po i them një herë se kushedi mos bën xing. Nuk bën xing…

Ermal Mamaqi: Po politikanët shqiptarë të vardisen?

Albërie Hadërgjonaj: Po tani, çfarë të të them… Çfarë të të thotë halla ty (qesh)… Jo, jo janë burra të mirë.

 

 

Shperndaje në: