Fotosesioni i Era Istrefit nga fotografi i famshem gjerman

Njani nga fotografët ma të famshëm gjerman, Jens Koch u mahnite nga Era Istrefi.

Fotografi që u ka fotografi shumë yjeve të famshëm të muzikës dhe filmit, sot i bani foto edhe kangëtares ma aktuale shqiptare, Era Istrefi.

“E mrekullueshme”, kështu e quen Jens Era Istrefin në nji fotografi të postueme nga në profilin e tij në Instagram.

eraa

era1

Ma poshtë i keni edhe fotografite e disa të famshmeve që realizuen fotosesion te ky fotograf gjerman, ku nder ta asht edhe kangëtarja tjeter shqiptare me fame botnore, Rita Ora.

era2 era3 era4 era5

Shperndaje në: