Veseli e kalon syfyrin me shumë qytetarë në Prizren (foto)

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka hangër syfyrin e sotëm në Prizren.

Veseli ka postue fotografi nga koha e syfyrit në qytetin e Prizrenit.

Në fotografi Veseli shihet i shoqnuem nga grueja e tij, Violeta, dhe zyrtarë të partisë që e drejton ai – PDK’s.

 

Postimi i Veselit në Facebook

 

Bashkë me shumë qytetarë, për syfyr në Prizren. Qëndrimi në këtë qytet të bukur është gjithmonë kënaqësi. Sa më shumë dashuri dhe solidaritet për njëri-tjetrin.

 

Shperndaje në: