Bombë në Boston

Nji bombë u gjet në afërsi të nji veture në Universitetin Tufts në Boston.

Mbas gjetjes së bombës, organet e sigurisë evakuuen zonën, shkruen Washington Post.

Policia dhe ekipet emergjente janë në vendin e ngjarjes tue e evakuue ende zonën.

Shperndaje në: