Nji ‘seksbombë’ si Rasheli e ‘kallë’ rrjetin me skenat e fundit (foto +18)

Bukuroshja Rashel Koleneci ka tërheq vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj dhe format e saj bombastike.

Që prej shfaqjes së saj si velinë e “Xing me Ermali”, Rashel asht shndrrue në fytyrë publike tue u ba shpesh pjesë e mediave rozë.

Ajo asht lakue shpesh në media prej fotove sensuale dhe provokuese që publikon.

Së fundi Rashel ka publikue disa foto mjaft provokuese me rroba banje ku nxjerr në pah format bombastike.

 

Shperndaje në: