Ramës ja montojnë nji kamerë të ‘msheftë’, ngone qysh reagon (video)

Kryeministri Edi Rama asht i njoftun për batutat dhe frazat e tij të çuditshme që përdor në publik.

Kësaj here bahet fjalë për nji bisedë mes gazetarit të emisionit Stop, Renaldo Bregu.

Gazetari ka telefonue Kryeministrin për me i komunikue disa shqetësime lidhun me turin e llogaridhanies me qytetarët.

Rama i asht përgjigj ashpër gazetarit tue i thanë “budalla”.

 

Telefonata mes tyne:

 

Rama: Ore je në metro apo s’je në metro?

Gazetari: Eeee faleminderit, kaq më mjafton. (Qesh)

Rama: Kujt i hëhëhë, u enjtsh në bythë, budalla. Mos e përdor më këtë numër telefoni.

Për ma shumë ndiqni videon e maposhtme. /Faxweb

 

 

Shperndaje në: