Presidenti e kqyr Eleni’n nga mbrapa, pamjet bahen virale! (foto +18)

Që në çastin kur u mësua, se Qipro ka me u përfaqësue nga kangëtarja Eleni Foureira në Eurovision, ajo ka qenë gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes mediatike.

Jo vetëm për shkak të origjinës së saj, por edhe për faktin se me kangën “Fuego” arriti me ur renditë e dyta.

Por këtë herë ajo, që po ban xhiron e internetit, asht nji foto e Presidentit të Qipros, Nikos Anastasiades, me kangëtaren.

Presidenti e ka ftue Elenin në Pallatin Presidencial në shejë përgëzimi për atë çka ajo realizoi në Eurovision

“E ndjeja të nevojshme t’ju takoja nga afër për t’ju përgëzuar,” – u shpreh Anastasiades, por ky takim nuk u mbyll me kaq.

Në foton e publikueme, Presidenti qipriot asht tue pa të pasmet e kangëtares në çastin, kur ajo asht kthy për me takue personat e tjerë në takim.

Kaq ka mjaftue, që kjo foto me u ba në virale dhe shumë të komentueme në mediat greke dhe jo vetëm.

 

 

Shperndaje në: