Kate Upton kallxon pse asht femna ma seksi në planet (kujdes, foto +18)

Kate Upton u përzgjodh si femna ma seksi në botë nga Maxim dhe 26-vjeçarja tregoi hiret e saj në nji seri fotosh shumë provokuese për këtë revistë.

26-vjeçarja ndriçoi në diellin e verës, në nji set të realizuem në nji ambient të shkretuem.

Titullin e femnës ma seksi të vitit ma parë e kanë fitue edhe Taylor Swift dhe Miley Cyrus.

 

 

Shperndaje në: