Kjo 13 vjeçare la pa fjalë jurinë me përformancen e saj, mos e huqni (foto-video)

Një vajzë ka sigurue vendin në çerekfinale të “America’s Got Talent”, mbas performancës së saj që mahniti jurinë.

Courtney Hadwin, 13 vjet, habiti jurinë të Martën mbrama me kangën e Otis Redding, Hard to Handle.

Performanca e saj mahnitëse në skenë banii jurinë me shtyp butonin e artë dhe kështu ajo me mbetë në garë për me fitue çmimin prej 1 milion dollarësh.

Adoleshentja e cila asht nji muzikante shumë e talentueme, bani bujë të madhe edhe nëpër rrjete sociale.

Ma poshtë mundeni me pa performancën e saj:

Shperndaje në: