Irina Shayk e ‘kall’ rrjetin me këto 10 foto superseksi (+18)

Ajo asht nji nga super modelet ma të mira në botë.

Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryeme, teksa ishte vesh me të mbrendshme të zeza.

Engjëlli 32 vjeçar i Victoria’s Secret dukej e mahnitshme, teksa qëndronte e shtrime në krevat.

Shperndaje në: