Kjo modele asht e kolme, ju ‘tranon’ me këto skena seksi (foto +18)

Modelja e famshme, Lauren Goodger ka befasue persëri me fotografitë provokuese.

Ajo kohët e fundit pranoi se ka hedh poshtë mundësinë për me shkue në ‘Love Island’, mbasi që ishte në vitin 2015, shkruen DailyMail.

Modelja 31 vjeçare, kishte vesh nji parë bikini të bardha e cila nuk i len vend imagjinatës me këto linja trupore bombastike.

Ajo hyn në mesin e modeleve të kolme, fiziku i së cilës pëlqehet dhe komentohet vazhdimisht në rrjete sociale.

Ylli televiziv, vazhdon me mbetë nji nga fytyrat ma atraktive të ekranit.

Shperndaje në: