Baba i Haradinajt i smutë, i shtrimë në QKUK

Hilmi Haradinaj, baba i Kryeministrit Haradinaj ka dy ditë që asht shtri në QKUK.

Burime të lajmi.net bajnë me dije se ai ndodhet në mjekim intensiv qendror.

Asht hera e dytë mbrenda këtij viti që Hilmi Haradinaj shtrihet në spitalin publik.

Gjendja e tij tash asht stabile dhe jashtë rrezikut për jetë.

 

Shperndaje në: