Jo vetëm në futboll, tifozet seksi ruse i ‘dhezin’ tribunat! (foto +18)

Rusia sot nuk ka dhurue vetëm spektakël në fushën e lojës, por edhe në tribunat e stadiumit të Moskës, ku tifozeria vendase ka pa ekipin e zemrës tue e mujt 5-0 Arabinë Saudite.

Para Botnorit ka pas shumë diskutime mbi bukurinë e tifozeve ruse dhe ato nuk kanë zhgënjy, mbasi kishte shumë të tilla në shkallët e stadiumit teksa ndiqnin ndeshjen e sigurisht që kanë tërheqë edhe vëmendjen e fotografëve.

Shperndaje në: